SUTECZKI 0112 Stalowa Wola
Lubię mężczyzn, ale mam co do nich specyficzny gust. Najbardziej podoba mi się gdy facet ma brodę, łysinę i brzuszek. Jestem wdową. Zdarzyło mi się kiedyś, że podczas pochylania się nad pacjentem, rozpięła mi się bluzka, a on zobaczył, że nie noszę stanika. Na początku zrobiło mi się wstyd, ale później nie mogłam powstrzymać myśli o jego pęczniejących spodniach. Szybka jazda na rowerze, szybka jazda na koniu, szybki seks. To to co lubie
Zreczona_Dzaga Stalowa Wola
Kulturalna 29-latka, która wie jak się zachować w każdym towarzystwie, niegłupia ma ochotę na drobna odmianę. Nie pomyśl sobie, że jestem jakaś sztywna. Zaszaleć też lubię ;) Mam wiele wolnego czasu, dlatego chętnie umówię się z Tobą na seks. Mój anons skierowany jest do mężczyzn, którzy chcą zostać moimi kochankami. Lubię kwiaty i nie tylko.
ROMKA_1967 Stalowa Wola
Chciałabym mieć możliwość od czasu do czasu kiedy dopada mnie chcica pokochania się z fajnym nieznajomym. Mam nadzieje, że odczytasz to jako propozycję. Miła brunetka czeka na jakiś sygnał od Ciebie. Nie wiem czy pamiętasz reklamę o jednym z tych produktów na potencję? Otóż chciałabym zaznaczyć, żeby mój facet, którego poznam dzięki tej ofercie, nie musiał łykać ich przed sexem ze mną. Mogłabym Ci pokazać swoją kolekcję.
Wandzia-1991 Nisko
Słodka jak wisienka, młoda i przeważnie uśmiechnięta dziewczyna poszukuje towarzystwa. Mam 22 lat i chce mi się żyć :) Bardzo brakuje mi seksu. Jestem ekspedientką i byłoby miło gdyby jakiś ogier wylądował pod moją ladą i zajął się cipką. Uwielbiam robić zdjęcia makro. Wtedy nawet najmniejszy owad wydaję się być olbrzymim potworem. Mogłabym zrobić kilka takich fotek Twojej gliździe. Podniecają mnie takie powiększenia, nawet najmniejszych szczegółów. Robię się wtedy strasznie wilgotna i łatwo mnie wykorzystać.
ambitnadziursko270481 Łążek Ordynacki
Nie jestem zołzą tylko normalną 32-letnią kobietą. Dodałam to ogłoszenie z takich samych powodów jak wszyscy czyli w celu nawiązania ciekawej znajomości. Lubię swoją pracę. Pracuje w biurze. Czekałam długo, żeby zdobyć się na zamieszczenie tutaj swojego anonsu. W sumie nie wiem co mnie powstrzymywało. Lubię sobie dobrze zjeść. Może nie jem dużych posiłków, ale białka podanego pod ciśnieniem prosto w moje usta nigdy nie odmówię.
Orgazmik-020882 Stalowa Wola
Może nie jestem naturalną blondynką, ale nie uważam, że ma to znaczenia. Przecież sam widzisz, że wyglądam całkiem nieźle. Na co dzień pracuję w przedszkolu i uczę dzieci języka angielskiego. Lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na nic innego. Jestem otwarta na turystyczne (i nie tylko) propozycje.
Profile, które ostatnio oglądałeś