Fiołkowata030160 Stalowa Wola
Napalona, sympatyczna w sumie niezależna 53-latka poszukuje przygody swojego życia. Dla mnie nie musisz być ani piękny ani zamożny. Prowadzę małą agencję reklamową. Pracuje w sklepie z bielizną. Chętnie zaprezentuje na sobie nowy stanik.
LAICKA-030182 Stalowa Wola
Żeby się odprężyć potrzebuje pieszczot. Mam 31 lat i dbam zarówno o swój wygląd jak i o swoją duszę. Mam bujną wyobraźnię, dlatego też praca w reklamie jest idealna dla mnie. Stworzyłam już projekty, do dwóch reklam, które już nie długo ukażą się w telewizji. Jeśli będziesz chciał, zdradzę Ci, które to reklamy. Jestem kobietą otwartą na różne mody.
FEST+71434 Szyperki
Jestem młoda dziewczyną, ale wiem jak postępować z facetami. Nie jestem dla Ciebie za młoda, wręcz przeciwnie mój wiek jest moim atutem :) Pracuję w policji drogowej. Uwielbiam używać pałki ;) Jestem kobietą przesądną. Wierzę w to, że nic nie dzieje się przypadkiem i że każdy dostaje w życiu to na co zasłużył.
Wygłodzona 30011950 Stalowa Wola
Bo najlepiej się pieści co w ręku się mieści. Mam mały biuścik i bardzo go lubię, mam nadzieję że się z nim zaprzyjaźnisz. Zajmuję się tresurą psów. Z każdego niegrzecznego psa, można zrobić posłusznego. Chcesz się o tym przekonać? Mężczyzn potrafię też ostro tresować. Mam dużo kwiatków w domu.
zuzela 91 Nisko
Elegancka, spokojna dziewczyna bardzo chciałaby podczas nieobecności swojego chłopaka dziko zaszaleć. Pracuję w biurze turystycznym, czasem dorywczo oprowadzam wycieczki. Moja praca jest dość ciekawa, jednak czasem trzeba oderwać się od tego, co robi się codziennie i dobrze się zabawić, nie sądzisz? Modą interesuję się chyba od dziecka.
BzykniętaDupka Stalowa Wola
Mam dobre serce i jak na swoje 30 lata wyglądam naprawdę całkiem nieźle. Przekonaj się sam, serdecznie zapraszam. Jestem lekarzem. Mam biały kitel i chętnie Cię osłucham swoim stetoskopem. Na pewno będzie Ci miło. Jestem wesoła i bardzo lubię dobrą muzykę.
Profile, które ostatnio oglądałeś