Muszla+81 Stalowa Wola
32 latka jak każdy potrzebuje docenienia. Jestem jeszcze w miarę młoda i mam zamiar z tego korzystać. Chciałabym być dla kogoś ważną osobą. Zawsze moja praca stała na pierwszym miejscu, kariera przesłoniła mi cały świat. Dlatego teraz chcę się od tego wszystkiego oderwać i wejść do świata dobrego seksu. Szukam wesołego mężczyzny który lubi jeść.
SOKI 35880 Stalowa Wola
Tylko raz w życiu wydepilowałam moją cipkę i czułam się z tym bardzo dziwne, dlatego teraz mam ją zarośniętą i mężczyzna który będzie mnie chciał musi to zaakceptować. Nie raz się zawiodłam. Ale mam nadzieję, że to mnie już nie spotka. Chociaż kocham imprezy i spotkania ze znajomymi, to czasem widzę, że nie rozumieją mnie gdy staram się poderwać faceta sama w jakimś miejscu. Przecież nie ma nic złego w otwartym powiedzeniu na co ma się ochotę.
KORNELUSIA33 Łążek Ordynacki
Jeśli szukasz dojrzałej dziewczyny dla której bliskość jest priorytetem, to właśnie ją znalazłeś. Proszę jedynie o szczerość. Jestem prawdziwą bizneswoman. Noszę garsonki, białe koszule i szpilki. Jeśli chcesz ze mną negocjować warunki dobrego seksu to zapraszam. Kręci mnie hazard i ryzyko z nim związane.
edda+1970 Stalowa Wola
Może nie jestem już piękna jak 20 latka, ale ie jestem też jakaś brzydka. Mam 43 lat i uważam, że kobieta w moim wieku też ma szanse na łóżkową rozkosz. Seks bez zobowiązań- tylko to mi pozostaje. Jeżeli jest tutaj jakiś niedopieszczony mężczyzna to bardzo bym prosiła o kontakt. Bardzo lubię włochate koty
Uradowana_Rajtuza_XXX Stalowa Wola
Jestem młoda ale samotna. Często śnie o wielkiej miłości dlatego postanowiłam coś z tym zrobić i tutaj spróbować kogoś zapoznać. Niestety nie mam pracy. Ale dzięki temu mam wolny czas. Lubię grac w szachy. Jednak kiedy zaczynam się nudzić, rozpraszam drugiego gracza i sama się dopieszczam paluszkami. Wtedy już gra w szachy nas nie interesuję.
RAMOWACIPSKO24209 Jamnica
Jestem szczupła i szukam szczupłego mężczyzny, myślę że już trochę opanowałam sztukę seksu i dam sobie radę nawet z najbardziej wymagającym mężczyzną. Pracuję w dużej agencji reklamowej. Mam dużo zainteresowań. Szczególnie ważna jest dla mnie historia.
Profile, które ostatnio oglądałeś