Alicjanka 42 Stalowa Wola
Rozwiodłam się z mężem ponieważ potrzebowałam od życia erotycznego czegoś więcej. Jestem uczciwą, dojrzałą,brunetką. Nie pomyśl tylko, że jestem dziwką, bo to, że nie chodzę do pracy, a ogłaszam się na tej stronie, nie musi znaczyć, że daję dupy za kasę. Jestem uczciwą kobietą, ale lubię sex. Chętnie otworzę się na nowe inspirujące znajomości.
diana 25021959 Stalowa Wola
Przed rokiem zostałam wdową. Jestem coraz bardziej sfrustrowana samotnością, która mnie otacza. Mam nadzieję, że ten stan rzeczy długo się nie utrzyma. Wykładam na uczelni na politechnice. Mam wielu studentów, którzy zjadają mnie oczami, ale... wole kogoś kto ma trochę więcej lat. Zapraszam mężczyznę, który sprawi mi przyjemność. Dobry i szybki seksik przy niezłej muzie? Odezwij się.
Francuska_1959 Szwedy
po rozwodzie można zacząć nowy etap w swoim życiu i ja mam nadzieję, że tak właśnie stanie się ze mną. Chcę się bawić i miło spędzać czas na rozmowach i namiętnym seksie. Jestem kelnerką na wielkich przyjęciach, więc mam dużo wolnego czasu. Chciałbym go spożytkować na jakieś łóżkowe igraszki z napalonym mężczyzną. Mogłabym robić to cały czas...
śliskapępek1961 Stalowa Wola
Od jakiegoś czasu jestem wdową i źle się z tym czuje. To takie przykre uczucie zasypiać i budzić się samemu. Pracuję jako weterynarz. Mam mało czasu dla ludzi. Liczę na poważne oferty. Jeżeli kręci Cię polityka to szybko się do mnie odezwij. Brakuje mi takiego kogoś obok mnie.
Dobrawa+75 Stalowa Wola
Miła dla oka pani, 38 lata pragnie zawrzeć interesującą znajomość o podłożu erotycznym. Jesli tak jak ja lubisz sport, to świetnie. Możemy się umówić na bieganie, a po bieganiu na szybki numerek. Szukam szarmanckiego Pana, tak jak kiedyś byli mężczyźni.
Wszebora1009 Kotowa Wola
Witaj, mam 40 lata i czekam na fajną znajomość o charakterze erotycznym. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej to koniecznie się odezwij. Odetchnij trochę i opowiedz mi troszkę o sobie, ja mam duże doświadczenie w wysłuchiwaniu ludzi. Na poczcie tyle się nasłuchałam zażaleń, że w końcu chciałabym posłuchać o czymś przyjemniejszym - opowiedz mi o swoich fantazjach. Bardzo lubię małe świnki morskie.
Profile, które ostatnio oglądałeś