POSLADEK_08121979 Stalowa Wola
Przeszkadza mi to jak wyglądam. Chciałabym poznać faceta, dla którego duży biust u kobiety nie będzie najważniejszy, bo akurat ja mam bardzo mała miseczkę i trochę się tego wstydzę. Jestem sprzątaczką. Jest to bardzo wyczerpująca praca fizyczna. Modna i zawsze zadbana dziewczyna chce poznać mężczyznę dla, którego nie jest to bez znaczenia jak wygląda kobieta.
ramiączko+49 Stalowa Wola
Jestem kobietą szanującą potrzeby innych ale i własne, szczególnie w łóżku. Mam 49 lat. Dużo latam samolotem, jak chcesz mogę ci powiedzieć, jak mnie przelecieć. Od małego uczę się historii.
ADRIANNA_22101987 Nisko
Jak widzisz na zdjęciach nie jestem miss Polonia. Mam 26 lat a Ty daj znać jeśli dostrzegasz we mnie coś interesującego. Bez wątpienia warto mnie poznać, przynajmniej taką mam nadzieje ;) Bardzo się nudzę, codziennie spędzam 8 godzin w okienku kasowym. Po wyjściu z banku marzę tylko o gorącej kąpieli i o jakimś konkretnym mężczyźnie w moim łóżku... Chętnie bym się zabawiła z uzdolnionym muzycznie facetem.
GWIAZDECZKA 85 Salomin
Jestem panną i uważam, że jest to mój duży atut. Mogę się bawić, szaleć i korzystać z życia do woli. Mam 28 lat i jestem brunetką. Wszystkim czym się zajmuje to prawdziwa sztuka. Interesuje mnie polityka. Lubie zażarte dyskusje.
natalia 20051971 Stalowa Wola
Chętnie nawiąże znajomość z mężczyzną, który będzie chciał mnie zaspokoić. Ja odwdzięcze się tym samym, mam nadzieję że kolor moich oczu i to że jestem brunetką Ci się spodoba. Tunel, którego pilnuję często rozchyla się uroczo aby przyjąć rozpędzony i nagrzany pociąg na swe łono, lubię wtedy czuć jak wszystko drży pod ciężarem tego przejazdu. Pracuję w stróżówce i często mam ochotę by ktoś tak wjechał w moją cipkę. Jestem muzycznie uzdolniona.
Gawryleczka-10041966 Stalowa Wola
Miła dla oka pani, 47 lata pragnie zawrzeć interesującą znajomość o podłożu erotycznym. Jestem właścicielką dużej firmy i aż nie mogę patrzeć na tych wszystkich zniewieściałych facecików. Potrzebny mi konkretny facet co potrafi uderzyć w stół. Jak tylko o tym myślę to od razu robię się strasznie mokra. Lubię mężczyzn, którzy lubią historię.
Profile, które ostatnio oglądałeś