OLIMPUSKA_71210 Stalowa Wola
Jestem 23 letnia dziewczyna z dużym poczuciem humoru. Jestem spragniona wrażeń i pragnę wykorzystać to na maksa. Czy to ważne jako kto pracuje? Chodzi o to, żebyśmy mogli się umówić na seks. Zabawimy się bez zobowiązań? Uwielbiam czułych mężczyzn.
pijąca lidunia Stalowa Wola
34-latka z charakterkiem ma ochotę korzystać z życia bardziej niż do tej pory. Potrafię dogadać się z każdym. Pracuję w policji drogowej. Uwielbiam używać pałki ;) Moim hobby jest motoryzacja. Od najmłodszych lat zawsze lubiłam samochody. Kiedyś zawsze pchałam się na przednie siedzenie, dziś wolę tylną kanapę w męskim towarzystwie...
PrzebiegłaLo1itka Rudnik Nad Sanem
Tak wyglądam bo mam dopiero 21 na karku. Nie spotkałam jeszcze nikogo z kim chciałabym się związać na stałe. Każdy marzy o sexie w pracy, a ja mogę powiedzieć, że gdziekolwiek bym tego nie zrobiła, to nie będzie to w pracy albo w pracy właśnie - tak jest zaleta pracy na zlecenie. Jak lubisz jesc to koniecznie daj znać. Umiem dobrze gotować
próżna 220165 Stalowa Wola
Wyjątkowa kobieta ma ochotę by traktowano ją właśnie wyjątkowo szczególnie w łóżku. Mam 48 lat. Jako trenerka jogi, znam wiele ciekawych pozycji. Możemy razem poćwiczyć w łóżku. Chętnie pochwalę się swoją kolekcją świecidełek.
Ciasna+Borowka+98917 Nisko
Ja jestem po rozwodzie, ale jeżeli Ty potrzebujesz dyskrecji to jestem Ci ją w stanie zapewnić. Jestem bardzo przedsiębiorczą kobietą i podobnego mężczyzny szukam. Mam nadzieję, że tutaj. Dlatego zamieściłam swój anons. Nie mam zamiaru, że się zawiodę. Jestem otwarta na turystyczne (i nie tylko) propozycje.
Iwosia-2403 Stalowa Wola
Jeśli potrzebujesz rudej kochanki to kto wie może ja się nadam. Co o tym myślisz? Niektórzy mówią na mnie lodziara, ale nie dlatego, że robię lody panom w okolicy, ale dlatego, że mam swoją budkę z lodami ;). Chociaż robić loda też miałabym ochotę. Nie lubię prac społecznych. Wolę się zabawić z kimś ciekawym.
Profile, które ostatnio oglądałeś