MiernaMyszka Stalowa Wola
Wesoła, zadbana i bezpośrednia 42-latka szuka pana o lekkim podejściu do życia i seksu. To jaki jest mój zawód zostanie moją tajemnicą. Może kiedy się bliżej poznamy, sam się domyślisz, czym się zajmuję na co dzień. Lubię leżeć na słoneczku.
-tysiuś- Stalowa Wola
Najbardziej lubię gdy facet wie czego chce i nie owija w bawełnę. Z takimi najlepiej mi się dogaduje. Dlatego szukam kogoś z kim się dogadam bez problemu. Jestem nauczycielką z zamiłowania. Mam bzika na punkcie biżuterii. Bez niej czuję się naga. Kiedy wiem, że czeka mnie bliskie flirt z mężczyzną zakładam łańcuszki, pierścionki i kolczyki. Oczywiście nigdy ich nie zdejmuję.
Twarzowa+Teklotka Zdziechowice Pierwsze
Kobieta, która potrzebuje zaspokojenia, tak to właśnie ja. brunetka, otwarta na wszelkie propozycje, jak jesteś na tak to koniecznie zgłoś się do mnie bo właśnie Ciebie potrzebuję. Ile można gadać o sexie, przecież, już chyba wszystko zostało powiedziane, chcę go, ale chcę też rozwijać się jako freelancer... Powiem krótko - lubię każdą formę sexu. Lubisz rośliny? Odezwij się szybko.
bestia26031981 Stalowa Wola
Jeśli miałabym się opisać w kilu słowach, to jestem szczupła blondynką, dbam o swoje ciało i stosuję dietę. Pracuję na roli. Ale to chyba nie ma znaczenia. Lubię w ramach wolontariatu sprawiać ludziom przyjemność. Chętnie sprawiłabym trochę tobie.
LubieżnaPoliczek Rudnik Nad Sanem
Mam 32 lat i nikomu nie muszę tłumaczyć się z tego co robię. Jak każdy człowiek potrzebuje trochę czułości a czasem nawet więcej niż trochę. Jestem freelanserką, która chodzi od biura do biura i szuka ciekawych zleceń. a Ty działasz w jakieś organizacji?
Jedwabista 44 Stalowa Wola
Jestem w związku, ale pod względem erotycznym się w nim nie realizuje. Szukam kogoś na boku, jestem brunetką. Oficjalnie to jestem bezrobotna. Ale nie potrzebuje pracy. Mam duży spadek po dziadku. Uwielbiam różne dziwactwa w łóżku.
Profile, które ostatnio oglądałeś